Pomysłowość współczesnych rękodzielników często zaskakuje, oferują coraz to nowsze dodatki do prezentów. Jest to doskonała wiadomość, ponieważ wielokrotnie zastanawiamy się, co można wręczyć osobie, która ma już wszystko. Perfumy, czekoladki, wino to najczęściej wręczane prezenty, ale przy każdej okazji nie wypada powtarzać takich upominków. I właśnie tutaj pojawia się opcja w postaci exploding boxu – to wyjątkowy prezent handmade.

Czym jest exploding box?

Oczywiście nie każdy musi być na bieżąco z nowinkami wśród dodatków prezentowych, dlatego warto dowiedzieć się, czym właściwie jest exploding box. Można go zamówić na wielu stronach internetowych, wśród których znajduje się na przykład Artyferia.pl. Jest to tekturowe pudełko, do otwarcia którego wystarczy mała ingerencja człowieka – najczęściej uniesienie wieczka do góry. Wówczas pudełko rozkłada się na boki i widoczne jest wszystko, co umieszczono w jego środku, może to być element biżuterii, słodycze, czy inne drobiazgi. W zależności od okazji, na każdej ze ścianek umieszcza się spersonalizowane życzenia. Można je zarówno samodzielnie napisać i przesłać do wykonawcy, lub wybrać z kilku gotowych szablonów. Exploding box jest rodzajem wyjątkowego albumu, który z pewnością zaskoczy każdego obdarowanego takim prezentem. Do wyboru klientów zawsze pozostaje motyw pudełka, wybierane są dosłownie wszystkie kolory – od różu i czerwonego, przez odcienie zieleni i kończąc na klasycznych czerni i bieli. Po drodze znajdują się jeszcze kolory niebieskie, złote, srebrne – ogólnie rzecz biorąc możliwości jest całe mnóstwo. Elementem wspólnym jest zawsze zaskoczenie osoby, która otrzymuje w prezencie exploding box.

Główne zalety exploding boxów

Exploding box jest najlepszym dopełnieniem prezentu, niezależnie od okazji z pewnością się spodoba i zrobi ogromne wrażenie. To jedna z najbardziej nietypowych form składania życzeń, niekiedy bardzo osobistych. Na portalu Artyferia.pl dostępnych jest wiele wzorów do wyboru, a jakość jest najwyższa, o co dbają administratorzy strony. W exploding boxie jest dużo miejsca na różnego rodzaju dodatki, oczywiście wiele zależy od konkretnego rozmiaru, ale zmieszczą się w nim symbole i inne dekoracje. Zamawiając exploding box nie ma potrzeby poszukiwania kartek okolicznościowych i pudełek dopasowanych do nich. Jest to produkt spełniający obie te funkcje i niezwykle estetyczny pod każdym względem. Z uwagi na fakt, że taki prezent jest wręczany bez żadnych dodatkowych opakowań, można również zaszaleć z ozdobami na zewnątrz – ograniczeniem może być właściwie tylko wyobraźnia. W rękodziele ma zastosowanie właściwie każdy motyw, również bardzo modny w ostatnim sezonie leśny, który stosuje się między innymi w aranżacji wnętrz. Podobną popularność zyskał styl rustykalny, utożsamiający się z naturą, do której człowiekowi coraz bliżej. Pomysłowość twórców nie zna granic, dlatego na pewno nie pojawi się nawet odrobina rozczarowania, a jedynie satysfakcji. Postawienie na exploding box jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.