Jeśli jesteś taka jak ja, kiedy to pierwsze doświadczenie z bronzerem miało miejsce w szkole średniej, kiedy pokryłaś twarz warstwą błyszczącego, zbyt ciemnego bronzera, który pozostawił cię wyglądającego jak zmęczona Oompa Loompa. A jeśli to przeżycie na zawsze pozbawiło cię z życia w blasku, jestem tu po to, by poprowadzić cię z powrotem do poprzedniego stanu, ponieważ ufając mi, brązujesz swoją twarz, naprawdę prosto, o ile wiesz jak ją zastosować.

Poniżej znajduje się pięciokrokowy przewodnik, którego wykonanie zajmie Ci około 60 sekund albo i mniej. Przeczytaj dalej, aby uzyskać najwspanialszą twarz w swoim życiu.

Krok 1: Nanieś go

Po pierwsze, musisz znaleźć bronzer, który faktycznie pasuje do tonacji Twojej skóry (tak, mamy kompleksowy przewodnik), aby zmniejszyć Twoje szanse na pomarańczowy wygląd.

Następnie delikatnie pocieraj puszystą szczotką do mieszania na bronzerze, zdejmij nadmiar i rozprowadź go w małych koncentrycznych okręgach wzdłuż linii włosów, od jednej skroni do drugiej.

Krok 2: Narysuj policzki

Obiecuję, że wyprofilowanie kości policzkowych jest o wiele łatwiejsze, niż ci się wydaje. Wystarczy włożyć szczoteczkę w brązer, przeciągnąć prostą pudrem z ucha do boku na policzku, a następnie delikatnie wymieszać ją za pomocą drobnych, okrągłych pociągnięć pędzlem, a nie ruchów wycieraczek w tył i w przód.

Krok 3: Przecinanie szczęki

Kluczem do naturalnie wyglądającego brązu jest podkreślenie twarzy w promienny blask. Po opruszeniu linii włosów i kości policzkowych, ukończ obrys twarzy, mieszając więcej brązów wzdłuż krawędzi linii szczęki, zaczynając od podstawy szczęki do podbródka.

Upewnij się, że krawędź żuchwy jest bardziej elastyczna niż nałożenie całego bronzera na bok twarzy, a następnie kontynuuj proces pod brodą i w dół szyi.

Krok 4: Zdefiniuj nos

Nie martw się – proszkowe bronzery (zamiast kremowych) są tak czyste, że nie zostawią na skórze widocznie wyglądających kresek. Zamiataj odrobiny bronzera po każdej stronie nosa (upewnij się, że najpierw zdejmujesz nadmiar z pędzla), aby uzyskać lekki zarys.

(Proszę upewnić się, że również ta prawidłowa postawa.)

Krok 5: Pozuj

Pozuj do lustra, jak nasz model tutaj, a potem zrób kilka selfie. Oficjalnie opanowałaś sztukę brązowienia twarzy.