Świat piękna jest jak moda, wszystko wraca. Istnieją trendy, które były „boomem” w salonach fryzjerskich wiele lat temu i są obecnie „demodé” i odwrotnie. Jedno jest jednak pewne, że przy wyborze fryzury najważniejsze – niezależnie – jest to, aby włosy wyglądały zdrowo, naturalne i zadbane. Jak co roku, bazując na tym, co nosiliśmy w poprzednich sezonach i na pociągnięciach pędzla na wybiegach i wyglądzie „ulicznym”, otwiera się nakaz strzyżenia, który z pewnością stanie się niezbędny w 2018 roku. Zabiegi, które stosujemy na włosy zimą, nie są takie same jak latem, podobnie jak fryzury i fryzury, które nosimy w obu porach roku. Ciepło jest dla nas komfortem, szybkim schnięciem i naturalnością, a gdy jest zimno, koncentrujemy się na nawilżaniu. Ale jaką fryzurę masz teraz na głowie?

'Long bob', 'midi', 'baby bangs’… Eksperci Jean Louis Davidnos powiedzieli nam, które fryzury tej zimy staną się trendem. Różnorodność i ruch są głównymi przesłankami przy definiowaniu przyszłych trendów. W pierwszej dziesiątce najbardziej pożądane będą:

Long bob

Włosy Long bob powyżej wysokości ramion – to elegancki i efektowny wybór dla tych, którzy nie ośmielają się lub nie chcą drastycznie zmienić swojego wyglądu. Będziesz mogła go rozczesać na wiele sposobów, chociaż w Jeanie Louis David tej zimy obstawiają oni na fale XXL w ich najbardziej naturalnej wersji, trochę cofniętej i naprzemiennie z gładszymi kępkami, stają się ona gwiazdą fryzur

Bob recto

Jest jednym z najpopularniejszych fasonów od kilku sezonów. Tej zimy jest noszony bez warstw i prosto. Najkrótszy wariant, „short bob”, pojawi się również na wysokości uszu, który noszony jest z małą paradą i rozładowanymi końcówkami. Obydwie opcje są bardzo płaskie do noszenia z małym.

Neo capas

Neo capas 2017 stał się prawdziwym „boomem” i wygląda na to, że będzie kontynuowany na tej samej ścieżce w tym roku. Celem jest stworzenie ruchu z warstwami na różnych wysokościach poprzez rozładunek grzywki. W zależności od tego, gdzie nakładamy płaszcze, uzyskamy zupełnie inny efekt.

A tazón

Lata 90-te powróciły z tym „wyglądem”, który Demi Moore już popularyzowała w swoich czasach. Można go nosić w stylu garsonki z sklejonymi bokami, egztralizowanymi objętością na koronie lub małym paznokciem. Choć może się to nie wydawać możliwe, wybór fryzury jest nieskończony.

Shag

Shag składa się z przedzielania kępek, które opadają na twarz w celu nadania objętości górnej części głowy. Wszyscy przyznają się do tej fryzury i uzyskują efekt z lat 80-tych”.

Ultralargo

Ultra długie włosy XXL, które opadają na ramiona bez warstw, mają wielu zwolenników. Jedni ubierają ją grubą grzywką, aby obramować twarz, inni wolą ją w najczystszej, najgładszej i najbardziej rozebranej wersji. Być może widziałeś ją na Emma Roberts lub Clara Lago, to bardzo krótka grzywka pośrodku czoła. Może być noszony bardziej naturalnie jak Emma Watson, lub z wypolerowanym i ultra prostym efektem jak Emma Roberts. Jeśli nie ośmielisz się ją odciąć, zawsze możesz użyć treski, aby sprawdzić, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia bez użycia nożyczek.

Pixie

Bardziej odważni, wielu „celebrytów”, jak Ursula Corberó czy Kate Hudson, zdecydowało się na tą fryzurę. Jean Louis David proponuje fryzurę z „punkowym” akcentem, z rozczochranymi końcówkami i objętością na górze.

Shaggy

Ta fryzura charakteryzuje się tym, że warstwy średniej i ostrej warstwy włosów sięgają aż do przodu – szczególnie w pasmach włosów opadających na twarz – które łączą się z „XXL' bangami. Fryzura z lat 60. jest mocna.

Corte 'Morrison'

Mityczna śpiewaczka spopularyzowała tą fryzurę i widzieliśmy ją na wybiegu w Mediolanie i Paryżu. Idealny do kręconych włosów, fryzura koncentruje się na przechodzeniu od środka do góry i tworzeniu pełnowymiarowej grzyby na wysokości ramion.

Pamiętaj, że aby wybrać najbardziej odpowiedni dla Ciebie wygląd, ważne jest, aby zbadać kształt Twojej twarzy, okrągła twarz nie jest taka sama jak twarz kwadratowa, ani też Twoja fryzura nie musi być taka sama. Rozpoczęcie roku od zmiany piękna jest prostym sposobem na rozpoczęcie od odnowienia energii.