Odzież promocyjna z nadrukami na imprezy może być skutecznym sposobem na promocję Twojej marki. Wybór odpowiednich ubrań zależy przy tym od różnych czynników, w tym od grupy docelowej, rodzaju wydarzenia i ich celów. Zobacz, jakie ubrania z nadrukiem najlepiej nadają się na eventy!

Koszulki na eventy

T-shirty to wszechstronne artykuły promocyjne cieszące się dużym uznaniem. Nadają się na szeroką gamę wydarzeń, od targów i konferencji po biegi i festiwale.

Taka odzież reklamowa z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/odziez-reklamowa jest dostępna w różnych stylach, na przykład jako koszulki mające okrągły dekolt, dekolt w kształcie litery V lub długi rękaw, aby zaspokoić różne preferencje.

Wybierz wysokiej jakości bawełnę lub innego rodzaju materiały, aby uzyskać ich wygodę i trwałość. Następnie można nanieść swoje logo, nazwę wydarzenia lub kreatywny projekt z przodu lub z tyłu T-shirtu.

Koszulki polo na eventy

Koszulki polo mają bardziej profesjonalny wygląd w porównaniu do T-shirtów, dzięki czemu idealnie nadają się na imprezy firmowe czy konferencje biznesowe.

Haft lub sitodruk na piersi lub rękawie może nadać Twojej marce stylowy charakter. Warto też pamiętać o tym, aby taka odzież była wyższej jakości, ponieważ zrobi wtedy najlepsze wrażenie na odbiorcach.

Bluzy na eventy

Bluzy z kapturem i bluzy bez kaptura to doskonały wybór na jesienne i zimowe imprezy lub zajęcia na świeżym powietrzu. Zapewniają ciepło i wygodę podczas tego rodzaju wydarzeń.

Na przedzie albo tyle bluzy można wydrukować swoje logo lub szczegóły wydarzenia, aby dobrze sprawdzała się ona podczas takich eventów.

Kapelusze i czapki na eventy

Logowane kapelusze i czapki także doskonale nadają się na imprezy plenerowe, turnieje sportowe i innego rodzaju spotkania.

Do wyboru są różne modele, na przykład czapki z daszkiem, czapki beanie lub kapelusze słomkowe albo materiałowe. Haft lub sitodruk świetnie sprawdzają się przy umieszczaniu na nich logo.

Kurtki na eventy

Kurtki nadają się na imprezy oraz na festiwale na świeżym powietrzu lub jako prezenty w chłodniejszych porach roku. Do wyboru są lekkie wiatrówki, kurtki polarowe lub ocieplane kurtki zimowe. Do dyspozycji jest odzież reklamowa z nadrukiem albo haftami zależnie od jej rodzaju.

Odzież sportowa na eventy

Jeśli organizowane przez firmę wydarzenie wiąże się z aktywnością fizyczną, na przykład jest to bieg czy rajd, warto zastanowić się nad oddychającą odzieżą odprowadzającą wilgoć, taką jak sportowe T-shirty, bezrękawniki lub kamizelki.

W przypadku takich ubrań druk sublimacyjny pozwala na uzyskanie pełnokolorowych projektów na całej powierzchni, które idealnie nadają się na wydarzenia sportowe.