Khloé Kardashian może mieć swoją własną ofertę fitness wypełnioną trampkami, biustonoszami sportowymi i legginsami – dlatego gwiazda zdecydowała się na własną odzież treningową.

“Khloé od początku chciała robić aktywny strój”, powiedziała Grede. “Muszę przyznać jej tę zasługę! Wtedy właśnie stworzyła odzież aktywną, więc naprawdę doszła do tego, wiedząc dokładnie, czego chce”.

Wyzwanie, dodała Grede, polegało na stworzeniu linii, która wyróżniała się na zatłoczonym rynku – i, zgodnie z etosem Good American’s size inclusive, pasuje dla osób o rozmiarach XS do 4XL.

“W Dobrym Amerykaninie chodzi o rozwiązywanie problemów”, powiedziała.

Odpowiedzią jest rozpoczęta w czwartek kolekcja wysokiej klasy leggingów, biustonoszy sportowych i kapturów w cenie od 59 do 149 dolarów, wykonanych prawie w całości w czarno-białej kolorystyce, aby zapewnić maksymalną mieszalność.

Ponieważ jest to firma sąsiadująca z Kardashią, są nawet spodenki rowerowe.

Fitness jest integralną częścią marki osobistej najmłodszej siostry Kardashian: Poza odchudzonym metamorfozą na “Utrzymanie z Kardashianami”, gwiazda jest gospodarzem “Zemsty Ciała” . Po narodzinach córki, True Thompson, Kardashian z dumą bawiła się na portalach społecznościowych swoją postbabciową sylwetką.

“Pewnego dnia wspólnie wykonaliśmy trening – [była] trzy miesiące po porodzie i staram się za nią nadążyć”, powiedziała Grede. “Trenuje sześć dni w tygodniu i jest niesamowicie sprawna. Jak mówią, hardcore Chloégo – bestia”.